آفیس wordاینترنت

چطور گزینه «Search with Bing»در word را به Google تغییر دهیم

هاست ایران
چگونه گزینه «Search with Bing»در word را به Google تغییر دهیم
یکی از گزینه هایی که از طریق منوی راست کلیک در word اغلب به وسیله کاربران دیده می شود اما مورد استفاده قرار نمی گیرد گزینه Search with Bing  است که به شما امکان جستجوی عبارت انتخاب شده در موتور جستجوی بینگ را می دهد. البته یکی از دلایل عدم تمایل به استفاده از این گزینه، بی میلی کاربران نسبت به استفاده از موتور جستجوی بینگ است.اما شما می توانید با جایگزین کردن گوگل به جای بینگ، این گزینه را  کاربردی تر نمایید. با ما همراه باشید.البته هدف از این آموزش، این نیست که به شما بگوییم از چه موتور جستجویی استفاده کنید و اگر شما فکر می کنید که بینگ بهتر است پس ما شما را مجبور به این کار نمی کنیم اما باید از خودتان سوال کنید که چرا گوگل از بینگ محبوب تر است؟

 

 

تغییر موتورجستجوی پیش فرض در Word
مانند همه ترفندهای عالی ویندوز، برای این کار هم به ایجاد تغییرات در رجیستری نیاز دارید، پس با فشردن دکمه های Ctrl+R و باز کردن Run و تایپ کلمه regedit در پنجره این برنامه و زدن دکمه Enter وارد قلب تپنده ویندوز شوید و پس از ورود به کلید زیر بروید.

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\15.0\Common\General

 

در این کلید از قسمت سمت راست پنجره در یک محیط خالی راست کلیک کنید و از New گزینهString value  را انتخاب کنید.

 

 

شما باید دو کلید با مشخصات زیر ایجاد کنید.

SearchProviderName – Google

SearchProviderURI – http://www.google.com/search?q=

 

در نهایت باید چیزی شبیه تصویر زیر داشته باشید.

 

و البته تغییری که باید مشاهده کنید، زمانی است که در Word بر روی یک قسمت انتخاب شده راست کلیک می کنید.  و از این به بعد می توانید به جستجوی متن انتخاب شده در گوگل بپردازید.

به نقل از آریا مونس

برچسب ها

paRvaNEh

پروانه از مهندسین شرکت میهن یار می باشد، ایشان از بهترین تحلیلگران حوزه اینترنت می باشد و در مجموعه میهن یار حدود یک سال فعالیت دارد. پروانه از بهترین وبمستر های ایرانی می باشد و مدیر چند سایت برتر ایرانی می باشد

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن