اینترنتشبکه اجتماعی

ترفندهای جدید وایبر

هاست ایران

وایبر برنامه پیام رسانی تکامل یافته است که در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد و ویژگی های منحصر به فرد آن ، آن را به یک مسنجر محبوب تبدیل کرده است. برچسب ها و شکلک های متنوع و سفارشی سازی در حد پیشرفته ی آن و خیلی دیگر از امکانات باعث شده که این مسنجر بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر داشته باشد .

امروزه در کشور ایران بیشتر افرادیکه از گوشی های هوشمند استفاده میکنند؛ ازین نرم افزار استفاده میکنند:

۱٫ فعال کردن اطلاعیه هوشمند
آیا برای شما هم پیش آمده که گاهی اوقات دوستتان پشت سر هم برایتان پیام ارسال می کند؟ و وایبر برای هر کدام یک آلارم میدهد. وایبر به طور پیش فرض، هر پیامی که دوستانتان به شما ارسال میکنند را روی صفحه نگهداری می کند، حتی اگر آن شخص پشت سر هم برایتان پیام ارسال کند. خب طبیعتا ممکن است این امر شما را اذیت کند. . شما می توانید کاری کنید که یک شخص هر چی پیام ارسال می کند برای شما یک پیام نشان داده شود . برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

به لیست مخاطبین وایبرتان بروید. روی اسم کسی که مزاحمتان است و پیام زیاد میدهد کلیک کنید تا صفحه چتش باز شود. حال صفحه را به چپ بکشید (انگشتتان را روی صفحه بگذارید و به چپ بکشید) . حال روی smart notifications کلیک کنید تا تیک زده شود و تنظیمات ذخیره شود!

 

۲– سرعت بخشیدن به چت هنگام چت با چند نفر
شما هم هنگام چت کردن با چند نفر ، همش دکمه back را زده و به صفحه اصلی می روید و پیام جدیدتان را چک میکنید؟  خب ما راه سریع تری به شما به می گوییم  فرض کنید الان در صفحه ی چت هستید و با دوستتان چت میکنید. برای دسترسی به دیگر مخاطبان لازم نیست دکمه برگشت را بزنید. فقط انگشتتان را روی صفحه به سمت راست بکشید.

در اینجا می توانید تمام کسایی که به شما پیام داده اند را به ترتیب مشاهده کنید و برای چت با هر کدام روی اسم آن کلیک کنید.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن